התחברות   |   הרשמה יום שלישי, ה-7 בדצמבר, 2021
תרגומים

arielletxt

שירותי תרגום, מתורגמנות ועריכה (עברית-אנגלית-עברית). השירות מתמקד במשלב המקצועי של כל תחומי התרגום, עם דגש על הבדלים בין תרבותיים, ושירות מהיר ואמין.


שם העסק: arielletxt
 
שם מלא: אריאלה גויכמן
 
שפות תרגום: מעברית לאנגלית, מאנגלית לעברית
 
סוגי תרגום: תרגום מסמכים, תרגום פטנטים, תרגום אתרי אינטרנט
 
התמחויות: תרבות, שירה, פסיכולוגיה וחינוך, פסיכואנליזה, פנטזיה, עיון, עבודות מ.א. ודוקטורט, עבודה סוציאלית, ספרות נשים ומגדר, ספרות ילדים, ספרות, מצגות והצעות לכנסים, מערכי שיעור ומכתבים רשמיים, מסמכים קצרים, מסמכים אישיים, מיסטיקה, מוזיקה, מדעי החברה, כתוביות, יהדות
 
תיאור: ArielleTXT מציעה שירותי תרגום (עברית-אנגלית-עברית)בתחומי הספרות ומקצועות אקדמיים כגון: מדעי הרוח, החברה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואומנויות. וכמו כן, תרגום מסמכים רשמיים, תעודות, מסמכים רפואיים, אתרי אינטרנט וחומרים שיווקיים. בתחום המתורגמנות: אנו עוסקים במתורגמנות עבור פגישות עסקיות, קורסים וסמינרים של מרצים זרים עם התמקדות בשינויים בין תרבותיים בין התרבויות האנגלוסקסיות והתרבות הישראלית. בתחום הכתיבה והעריכה: בנוסף לעריכת מאמרים ועבודות סמינר עבור סטודנטים וחברי האקדמיה, אנו עוסקים גם בכתיבה ועריכה של ביוגרפיות עבור הוצאות ספרים מהארץ ומחו"ל והוצאה פרטית של סיפורי חיים עבור אנשים המעוניינים לפרסם את סיפוריהם האישיים וגם כאלה פרי-עטם.
 
יצירת קשר
 
שם מלא:
 
טלפון:
 
דוא''ל:
 
הערות:
 
קוד אבטחה:
 
שלח
 
סוג:
 
משפה:
 
לשפה:
 
חפש
  

מקור:
 
תרגום:
 
שפת יעד:
 
תרגם
 

כל הזכויות שמורות לתרגומים – מידע ושירותי תרגום מקצועיים ומהירים. תנאי שימוש